Tantra masáže Karlovy Vary

Centrum tantrických masáží pro Karlovarský kraj

Tantra masáže Karlovy Vary

Vítězná 3/49, Karlovy Vary - Drahovice

PO-NE: 9:00 - 21:00

Nově otevřené centrum tantry a tantrických masáží v Karlových Varech. Bezpečný a příjemný prostor navržený tak, aby vám ve dvou samostatných místnostech nabídl možnost nerušeně se oddávat vědomým dotekům našich masérů a masérek při tantrické masáži. A to samostatně nebo ve dvou při společné párové masáži.

Nechybí patřičné zázemí, prostorná sprcha a odpočinková místnost s pohodlnými křesly. Ve srovnání se studiem v Plzni je mnohem prostornější, disponuje také malým sálem pro pořádání kurzů a tantrických setkání.

Naše studio vám umožňuje vyzkoušet skutečnou tantrickou masáž od zkušených a velmi vnímavých masérek a masérů. Ti vás mohou svými doteky nejen provázet tantrickým prožitkem, ale následně s vámi také probrat nejrůznější tantrická témata, jako je cesta k hluboké relaxaci, přijetí vlastního těla, celotělový orgasmus, lingam a joni masáž, vaginální mapování, bodywork a práce s tělem nebo třeba povídat si o tantrickém milování, rozvíjení partnerské intimity a prohlubování společných intimních prožitků.

Těšíme se na vaši návštěvu.
Tantra Spa Karlovy Vary.