MASÁŽE PRO MUŽE

Dokonalé uvolnění a osvěžující dávka nové energie

KLASICKÁ TANTRICKÁ MASÁŽ

Dokonalé uvolnění a osvěžující dávku nové energie získáte absolvováním tantrické masáže pro muže. Během této masáže věnované jen vám se uvolní každičký sval na vašem těle a otevře se cesta k prožitku dokonalého stavu otevřeného vědomí. V tu chvíli zapomenete na čas a všechny myšlenky, budete jen tady a teď. Oděni jste jen v lehkém sarongu, který vám masérka postupně odhaluje, ne dříve, než je potřeba. Celou dobu o vás masérka pečuje s hlubokým respektem a úctou, dotýká se vás jemně, při tom používá hebké předměty, příjemné kožešinky nebo mokré horké ručníky. Díky své ženské intuici přesně vycítí, co ve který okamžik rituálu právě potřebujete, ať už jde o pohlazení ve vousech nebo pevné zatahání za vlasy. Při masírování nahřátým olejem mohou vaše unavené svaly poznat silnější hmaty a tahy zaručující jejich uvolnění a protažení. Součástí masáže může být i masáž intimních partií anebo masáž prostaty.

Celý rituál probíhá v prostředí stylového tantrického salonu, za svitu plápolajících svíček a relaxační hudby. Předchází mu úvodní rozhovor u čaje, během kterého vám je vše náležitě popsáno.

Cena masáže:
60 min. – 2.200 Kč
90 min. – 2.700 Kč
120 min. – 3.400 Kč (nejoblíbenější)
150 min. – 4.100 Kč
180 min. – 4.600 Kč
240 min. – 6.000 Kč

DOMINANTNÍ TANTRICKÁ MASÁŽ

Klasická tantra masáž okořeněná prvky lehkého BDSM rozhýbá potlačenou energii ve vašem těle, prohřeje unavené svaly a pomůže najít hranice vašeho vnímání. Během této vzrušující masáže můžete na chvíli vystoupit ze své vůdčí mužské role a odevzdat se do rukou masérky, což je neuvěřitelně osvobozující. Vaše tělo okusí silnější hmaty a pevnější doteky, masérka místo peříček vezme do rukou pouta, bičík nebo kožené důtky. Vše probíhá v bezpečném prostředí, v úctě a hlubokém respektu. Zahrnuta je také olejová masáž celého těla, součástí rituálu může být i masáž intimních partií. Na tom, jak bude masáž probíhat, se s masérkou domluvíte při úvodním rozhovoru u čaje.

Cena masáže:
90 min. – 2.700 Kč
120 min. – 3.400 Kč
150 min. – 4.100 Kč

4 RUČNÍ MASÁŽ

Smyslná tantrická masáž prováděná současně dvěma masérkami je neobyčejným zážitkem. Vaše tělo bude zahrnuto nepřeberným množstvím nádherných doteků, které vaše mysl nebude schopna pojmout a zcela rezignuje. Tím vám umožní ponořit se do meditace a hlubšího prožitku smyslných doteků. Žádné místo na vašem těle nezůstane opomenuto. Budete se cítit jako v sedmém nebi, zcela odpojeni od vnější reality.

4 ruční masáž je třeba objednat s předstihem.

Cena masáže:
90 min. – 4.400 Kč
120 min. – 5.400 Kč
150 min. – 6.600 Kč
180 min. – 7.800 Kč

LÉČIVÉ TRANSFORMAČNÍ MASÁŽE

Tantrická masáž nemusí být jen o požitku nebo objevování nových dimenzí sexuality, ale má i transformační potenciál. Vědomý láskyplný dotek je velice léčivý, navozuje pocit přijetí, bezpodmínečné lásky a upevňuje vlastní sebevědomí. Správně provedená masáž přináší důvěru, harmonii a klid a pokud spolupracujete s masírujícím, může vést až k blahodárnému stavu rozšířeného vědomí. Tím otevírá prostor k nastartování ozdravných, transformačních nebo očistných procesů. Probouzí se dřímající emoce, které si dovolujete projevit a odprožít. A hlavně pochopit, proč vznikají a co je jejich spouštěčem. Navyklé vzorce a programy, podle kterých vaše tělo a mysl reagují, můžete díky tantrické práci s tělem změnit, přeprogramovat a vytvořit nové já.

Chci vědět více »

PRO ŽENY

PRO PÁRY

DÁRKOVÉ POUKAZY

MASÉRKY/MASÉŘI