MASÁŽE PRO ŽENY

Láskyplná péče, něha a vědomá pozornost. Zažijte pocit skutečné bohyně.

KLASICKÁ TANTRICKÁ MASÁŽ

Při tantrické masáži pro ženy okusíte pocity skutečné bohyně. Bude o vás pečováno s maximální něhou a plnou pozorností. Uvolní se každičký sval na vašem těle a otevře se cesta, na jejímž konci můžete nalézt prožitek dokonalého stavu otevřeného vědomí.

Masáž začíná úvodním rituálem pro počáteční uvolnění, rozproudění energie a navození příjemné atmosféry i vzájemné důvěry. Přitom budete oblečena v lehkém sarongu. Následuje dlouhá uvolňující masáž celého těla, během které budete hýčkána pomocí horkých ručníků, hedvábných předmětů, kožešinek i vonných olejů. Zahrnuta je relaxační masáž hlavy a reflexní masáž chodidel, nechybí dlouhé propojovací hmaty, masáž zadečku. Součástí může být i intimní masáž joni, masáž lze však plnohodnotně prožít i bez zahrnutí intimních partií. O tom, kde a jak se vás bude masér dotýkat, rozhodujete vy sama. Celý rituál probíhá v dokonalé atmosféře příjemné relaxační hudby, smyslných vůní a plápolajícího svitu svíček.

Cena masáže:
90 min. – 2.700 Kč
120 min. – 3.400 Kč (nejoblíbenější)
150 min. – 4.100 Kč
180 min. – 4.600 Kč
240 min. – 6.000 Kč

Neobyčejným zážitkem je tantrická masáž prováděná současně dvěma maséry nebo masérkami. Nazýváme jí masáží čtyřruční. Vaše tělo je zahrnuto nepřeberným množstvím nádherných doteků, které mysl není schopna pojmout a zcela rezignuje. Tím vám umožní se hluboce ponořit do meditace a oddat se poezii dokonale sladěných pohybů čtyř rukou. Žádné místo na vašem těle nezůstane opomenuto. Budete se cítit jako v sedmém nebi, zcela odpojeni od vnější reality. Čtyřruční masáž je potřeba objednat s větším předstihem.

4 ruční 90 min. – 4.400 Kč
4 ruční 120 min. – 5.400 Kč

JEMNÁ PEČUJÍCÍ MASÁŽ

Jemná pečující tantrická masáž je krásný rituál, při kterém vás masírující zahrnuje něhou a bezpodmínečnou láskyplnou péčí. Pomalé tahy vám dávají dostatek času ukotvit se ve svém těle, plně si uvědomit přítomný okamžik a svobodně pozorovat, co ve vás dotyky, kterými jste zahrnována, vyvolávají. Masáž má léčivý potenciál, probouzí skryté emoce, vyvolává vzpomínky a pomáhá zvědomit a dořešit vytěsněné prožitky.

Tato masáž vychází z klasické tantrické masáže. Je však klidnější. Masírující je v roli nezúčastněného průvodce, drží si odstup, nikam vás netlačí a nezasahuje do toho, co se ve vašem těle odehrává. Přesto celou dobu cítíte, že je vám nablízku a pouze pro vás. Zodpovědnost za svůj prožitek máte zcela ve svých rukách, masírující vám vytváří prostor a bezpečný rámec. Nesoudí a nehodnotí. Průběh rituálu, rychlost tahů a sílu dotyků si můžete regulovat podle svých potřeb a aktuálního rozpoložení. Nenapojujete se na masírujícího, ale sama na sebe, své tělo a vlastní pocity. V této masáži může být v lehčí formě zahrnuta masáž intimních partií. Nechybí pohlazení, objetí a vědomá přítomnost masírujícího.

Cena masáže:
90 min. – 2.200 Kč
120 min. – 2.800 Kč

DOMINANTNÍ TANTRICKÁ MASÁŽ

Během tohoto rituálu zažijete pocit naprostého odevzdání a ztráty kontroly nad vaším tělem. Budete zcela oddáni silné mužské energii maséra. Dominantní zacházení nevychází z agresivity, ale je plně vědomé a vede vás k prožitku, který občas touží zažít každá žena. Předání kontroly je neuvěřitelně osvobozující a vzrušující. V průběhu masáže jsou používány pouta, důtky a provazy. Zahrnuta je také smyslná olejová masáž celého těla, součástí rituálu může být i masáž intimních partií. Před začátkem masáže si s masérem dohodnete jasné hranice. V rámci těchto hranic se pak zcela odevzdáváte do jeho moci.

Cena masáže:
90 min. – 2.700 Kč
120 min. – 3.400 Kč
150 min. – 4.100 Kč

HLUBOCE RELAXAČNÍ MASÁŽ

Relaxační masáž slouží k prvotnímu seznámení s technikou vědomého dotyku. Pohodlně se položíte na bříško, následující masáž teplým olejem zahrnuje celou zadní stranu těla od hlavy až po konečky prstů. Důraz je kladen na masáž hlavy a reflexní masáž chodidel. Vychutnávat si budete moci také lehké doteky peříčky a jemnými kožešinkami nebo se oddáte příjemnému nahřívání těla horkými ručníky. Vše probíhá při zapálených svíčkách za zvuku relaxační hudby.  Masáž nezahrnuje intimní partie.

Cena masáže:
60 min. – 1.000 Kč

KRÁSNÉ TĚLO – MADEROTERAPIE

Maderoterapie byla vyvinuta ze starověké čínské masážní techniky. Jedná se o metodu založenou na využití přírodních anatomicky tvarovaných dřevěných válečků. Jde se o velmi efektivní celostní techniku schopnou stimulovat a vyvažovat energii, snižovat stres a zmírňovat bolest svalů a kloubů. Aplikací této masáže se prokrvuje pokožka a urychluje látková výměna. Rozpohybovává se lymfatický systém, což přináší uvolnění nahromaděných toxinů a pročištění těla. Pomáhá zpevnit tělo, tvarovat a tonizovat postavu, redukovat uložený tuk. Zbavuje nerovností v podkoží a zmírňuje celulitidu – a to velmi účinně s viditelnými výsledky.

Chci vědět více »

LÉČIVÉ TRANSFORMAČNÍ MASÁŽE

Tantrická masáž nemusí být jen o požitku nebo objevování nových dimenzí sexuality, ale má i transformační potenciál. Vědomý láskyplný dotek je velice léčivý, navozuje pocit přijetí, bezpodmínečné lásky a upevňuje vlastní sebevědomí. Správně provedená masáž přináší důvěru, harmonii a klid a pokud spolupracujete s masírujícím, může vést až k blahodárnému stavu rozšířeného vědomí. Tím otevírá prostor k nastartování ozdravných, transformačních nebo očistných procesů. Probouzí se dřímající emoce, které si dovolujete projevit a odprožít. A hlavně pochopit, proč vznikají a co je jejich spouštěčem. Navyklé vzorce a programy, podle kterých vaše tělo a mysl reagují, můžete díky tantrické práci s tělem změnit, přeprogramovat a vytvořit nové já.

Chci vědět více »

PRO MUŽE

PRO PÁRY

DÁRKOVÉ POUKAZY

MASÉRKY/MASÉŘI